Krátce před sedmou hodinou ranní vyjížděla naše jednotka k požáru zemědělského objektu v obci Ředhošť. Na místo bylo spolu s námi povoláno celkem 8 hasičských jednotek a zasahovalo zde okolo čtyřiceti hasičů. Díky množství nasazených sil a prostředků byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu.

Po příjezdu naší jednotky na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár staré stodoly, ve které byly uskladněny ve větším množství automobilové pneumatiky, kola a spousta dalších věcí. Hasební práce v době našeho příjezdu již aktivně probíhaly. Vzhledem k rozsahu požáru a míře poškození objektu byla na místě potřeba také výšková technika, konkrétně automobilový žebřík.

K lokalizaci požáru došlo v relativně krátké době, ovšem likvidační práce, jako dohašování a následné rozebírání zasažených trámů a poškozených štítů probíhaly až do pozdějších odpoledních hodin. K ukončení zásahu a návratu jednotek na své základny došlo chvíli po třetí hodině odpolední, kdy bylo místo zásahu předáno nájemníkům.

24.03.2021 Požár zemědělského stavení Ředhošť

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *