12.5.2016 Prověřovací cvičení BALKANCAR – Vrbičany

12. května naše jednotka vyjela v 9:23 k nahlášému požáru v objektu firmy balkancar ve Vrbičanech. Dle hlášení mělo dojít k zahoření elektrické ješterky uvnitř objektu a zranění dvou osob. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že se jedná o prověřovací cvičení. Naše jednotka provedla ošetření zraněných osob, dále za použití dýchacích přístrojů průzkům uvnitř budovy a následné hasební práce. Následně bylo cvičení vyhodnoceno a naše jednotka se v 11:00 vrátila zpět na základnu.

Technika: 
CAS 32 TATRA 815 S3R
  • Rybář Aleš – řidič vozidla
  • Lukáš Hofman – velitel vozidla
  • Dvořáková Nikola – příslušník jednotky

Osoby bez techniky:

  • Buřič Daniel – příslušník jednotky
  • Horna Radek – příslušník jednotky
  • Buřič Radek ml. – příslušník jednotky
  • Buřič Radek – příslušník jednotky

 

 

 

zásah 3zásah 1

foto: JSDH Budyně nad Ohří

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *