Ve dnech 8. – 10. 7. se v Dolní Poustevně uskutečnil již 13. sraz Matýskářů, kterého jsme se opět zúčastnili i my. Letos jsme však poprvé nechali našeho Matýska doma. Kvůli probíhajícím opravám na CAS 25 Škoda 706 RTHP (Mates) jsme jeli tatrou a osobním automobilem.

V pátek, ve večerních hodinách se sjelo na výletiště zvané Čtverec 24 Matýsků a celkem 299 účastníků. Den příjezdu byl zakončen taneční zábavou a  skvělou ohnivou show. Během sobotního dopoledne probíhaly soutěže. Radek Horna si opět hodil startérem, Nikola Dvořáková pístem a Tom Rožec si nenechal ujít překážkovou dráhu s rezervou od trambusu.

Po obědě se všechna hasičská vozidla zformovala do kolony a začala několikahodinová spanilá jízda po Šluknovském výběžku, které přihlížely stovky obyvatel okolních měst a vesnic.

Odpoledne se pokračovalo v soutěžním programu. Konala se ještě pivní štafeta, ve které jsme se umístili na výborném 3. místě a tahání Matýska. Večer byl opět zakončen taneční zábavou s živou kapelou.

Třetí den byl ukončen vyhlášením Miss Matýsek a předáním cen za doprovodné soutěže. Celý víkend jsme si všichni užili, viděli jsme staré známé a těšíme se na další ročník. 🙂

Foto: http://www.pozary.cz/clanek/139801-sraz-matyskaru-probehl-v-dolni-poustevne-jiz-po-trinacte-tri-dny-byly-plne-zabavy-a-soutezi/

Sraz Matýskářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *