12.7.2016 Požár zemědělské usedlosti Dolánky nad Ohří

V 19:14 byla naše jednotka povolána k nahlášenému požáru zemědělského stavení v obci Dolánky nad Ohří. V době příjezdu jednotky byl celý objekt v plamenech, průzkumem bylo zjištěno že se jedná o požár jednopodlažní budovy složené převážně s chlívků a uskladněného různého materiálu a zvířat. Naše jednotka zahájila hasební práce pomocí několika proudů a dýchací techniky, po příjezdu HZS PS Litoměřice a JSDH Bohušovice n/O sem nám požár podařilo lokalizovat a po necelých dvou hodinách zcela uhasit. Zásah byl ukončen před desátou hodinou večerní a objekt byl předán majiteli.

Technika: 
CAS 32 TATRA 815 S3R
  • Jancso Petr – řidič vozidla
  • Buřič Radel – velitel vozidla
  • Rybář Aleš – příslušník jednotky
  • Radel Horna – příslušník jednotky

Hasiči bez techniky:

  • Hofman Lukáš  – příslušník jednotky
  • Rožec Tomáš  – příslušník jednotky
  • Šavel Martin – příslušník jednotky

20160712_20585520160712_205920

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *