V sobotu 7. července odpoledne byl vyhlášen požární poplach z důvodu požáru obilného pole, které se nacházelo mezi obcemi Černiv a Úpohlavy. Naše jednotka vyjela s oběma zásahovými automobily v počtu 1+6 osob. Vzhledem k rozsahu a rychlosti šíření požáru probíhaly hasební práce za jízdy pomocí lafetové proudnice v případě naší Tatry CAS 32 a asanační lišty a předního monitoru v případě CAS 30 Scania. Naše jednotka společně s jednotkou z Terezína dále zřídila čerpací stanoviště u požární nádrže v Chotěšově a zajišťovala tak průběžné doplňování hasební vodou automobilů i ostatních jednotek. Zhruba po dvou hodinách byl zásah ukončen a jednotka se vrátila zpět na základnu.

7.7.2018 – Požár polního porostu Úpohlavy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *