Dnes se přes Českou republiku opět prohnal silný vítr, jehož účinky byly na většině území ničivé. Tentokrát se jednalo o větrné nárazy způsobené tlakovou níží, která byla nazvána „Julie“. 💨

Naše jednotka vyjížděla pouze k jednomu případu, a to včera ve večerních hodinách. Jednalo se o odstranění větve, která ležela na pozemní komunikaci v obci Dušníky. Na místě jsme větev rozřezali a následně odklidili ze silnice, čímž jsme ji zprůjezdnili. 🌲

Opět bychom rádi připomněli, že silné poryvy větru mohly narušit pevnost a stabilitu stromů, střešních krytin či jiných konstrukcí. Proto pokud v obci nebo jejím okolí, po ustání větru, objevíte popadané větve/stromy na dopravních komunikacích, či předměty hrozící pádem, informujte o tom bezprostředně někoho z naší jednotky, nebo přímo tísňovou linku HZS. ☎️🌳
1️⃣1️⃣2️⃣
1️⃣5️⃣0️⃣

23.02.2020 Technická pomoc – překážka na komunikaci v obci Dušníky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *